ارتباط با ما
Search
Search

راهنمای انتخاب بهترین مدل گن مردانه!

راهنمای انتخاب بهترین مدل گن مردانه

داستان خرید گن های مردانه کاملا با مدل های زنانه متفاوت است. معمولا گن های زنانه  بر اساس شکل اندام و نیاز بدن پیشنهاد می شود. ولی گن های مردانه تنها بر اساس نیاز انتخاب می شوند. توجه داشته باشید که این مدل از گن های مردانه با مدل های طبی متفاوت هستند و هانی وییر پیشنهاد می کند که مطابق با دستور پزشک رفتار نمایید.

می دانیم که هدف همه ی بانوان هنگام خرید گن اینست که پس از پوشیدنش، احساس رضایت و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. برای همین هانی ویر انواع مدل های گن را بر اساس نیاز بانوان دسته بندی کرده است.

مهم ترین ویژگی های مهم یک گن مردانه چیست؟

نخستین ویژگی یک گن مردانه اینست که هنگام پوشیدن آن احساس راحتی داشته باشید. یعنی اینکه بتوانید به آسانی فعالیت های روزانه خود را انجام بدهید. بویژه اگر نیاز باشد که مدت زیادی در طول روز از آن استفاده کنید، لازم است که به این مساله دقت نمایید. توجه داشته باشید که مدل هایی انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی از سرویس بهداشتی استفاده نمایید.

دومین ویژگی یک گن مردانه اینست که بدانید این مدل قرار است روی چه بخشی یا بخش هایی از بدن تاثیرگذار باشد. یعنی اینکه نیاز بدن و ناحیه ی تاثیرگذاری مدل گن برای شما کاملا تعریف شده باشد.

سومین ویژگی یک گن مردانه اینست که هنگام پوشیدن آن با اعتماد به نفس بشوید. یعنی اینکه از دیدن خودتان و تغییر ایجاد شده لذت ببرید. تا با اعتماد به نفس کافی در جلسه ها و مهمانی ها شرکت نمایید. این مساله به انتخاب درست مدل گن و سایز آن بستگی مستقیم و زیاد دارد. در مقاله ای جداگانه هانی وییر درباره ی انتخاب سایز دقیق گن مردانه، برای شما بصورت کامل توضیح داده است.

چهارمین ویژگی و یکی از مهم ترین ویژگی های گن مردانه اینست که با سبک زندگی سالم تر و ورزش کردن می توانید کاهش وزن را هم تجربه کنید.

چگونه مدل مناسب گن مردانه را تشخیص بدهیم؟

گن های مردانه، بسته به نیاز و اثر گذاری در مدل های گوناگونی تهیه می شوند.

گن رکابی

اگر قصد پوشش بالا تنه که شامل سینه ها، پشت کمر، پهلوها و شکم را دارید این مدل مناسب ترین مدل گن می باشد. توجه داشته باشید که مدل های رکابی تفاوت های با یکدیگر دارند. این تفاوت ها برای اینست که تاثیر گذاری گن روی بخش های خاصی از بدن بیشتر بشود. مثلا گن های رکابی دو لایه، یا گن های رکابی شکم بند، مدل هایی هستند که روی شکم و پهلوها تاثیر گذاری بیشتری دارند.

گن های رکابی و نیم آستین بهترین گزینه برای پوشش شکم، پهلو و سینه ها
گن های رکابی و نیم آستین مردانه بهترین گزینه برای پوشش شکم، پهلو و سینه ها

گن های آستین دار

گن های آستین دار یا نیم آستین، همانند گن های رکابی هستند. تنها تفاوتی که با مدل های رکابی دارند اینست که بازوها را نیز پوشش می دهند. آستین این گن ها معمولا نیم آستین است تا بتوان آن ها را زیر تیشرت ها و پیراهن های مردانه پوشید.

شکم بندها و گن های اسلیپ مردانه

این مدل از گن های مردانه تنها شکم و پهلوها را پوشش می دهند. هدف این نمونه از گن ها کوچک تر کردن شکم، صاف تر و باریک تر نشان دادن پهلوها است. تفاوت مدل شکم بند با گن اسلیپ در اینست که گن های شکم بند، چسب سیلیکونی دارند. ولی گن های اسلیپ به دلیل وجود شورت، نیازی به چسب سیلیکونی ندارند. چسب های سیلیکونی از جابجایی گن جلوگیری می کنند و معمولا در لبه های گن ها جای دارند.

گن های اسلیپ و شکم بند بهترین گزینه برای پوشش شکم، پهلو
گن های اسلیپ و شکم بند مردانه بهترین گزینه برای پوشش شکم، پهلو

مدل های گن پادار

گن های پادار مردانه، در دو مدل کوتاه و بلند تولید می شوند. گن های پادار بلند شکم، پهلوها، باسن و ران پا را پوشش می دهند. ولی گن های پادار کوتاه تنها برای پوشش باسن و ران پا بکار می روند.

مدل های نیم تنه مردانه

این مدل از گن های مردانه برای پوشش سینه ها پشت کمر و شانه ها سودمند هستند.

مدل های گن یکسره مردانه

این مدل های گن مردانه، کامل ترین مدل می باشند و ترکیبی از کارایی انواع گن های مردانه را دارند. معمولا در دو مدل رکابی و پادار تهیه می شوند. فاق این گن ها معمولا باز است تا بتوان به راحتی از آن ها استفاده نمود.

گن های یکسره مردانه بهترین گزینه برای پوشش شکم، پهلو، سینه، باسن و ران پا
گن های یکسره مردانه بهترین گزینه برای پوشش شکم، پهلو، سینه، باسن و ران پا

پس از انتخاب مدل مناسب می توانید به کمک مقاله ی، تعیین سایز گن مردانه، سایز درست و مورد نیاز خود را پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
error: Content is protected !!