ارتباط با ما
Search
Search

راهنمای کامل محاسبه و انتخاب سایز مناسب گن مردانه

راهنمای تعیین سایز گن مردانه

راهنمای خرید گن

گن های لاغری مردانه بسته به نیاز مصرف کنندگان، در چندین مدل مختلف تهیه و تولید شده اند. اینکه چه گنی مناسب چه کسی یا چه اندامی است را ما بصورت جداگانه توضیح داده ایم. برای مطالعه ی بیشتر عبارت انتخاب درست مدل گن براساس شکل ظاهری بدن را کلیک کنید.
در این مقاله ما قصد داریم که سایز گن مورد نیازمان را انتخاب کنیم و مدل آن اهمیتی ندارد! توجه کنید که انتخاب درست سایز گن، تاثیر زیادی روی کارایی آن دارد! تاجایی که با انتخاب سایز بزرگتر یا کوچکتر، نتیجه ی دلخواهی از گن های لاغری، نمی گیریم.

پیش از انتخاب سایز گن مردانه، چه کاری لازم است انجام بدهیم؟

تعیین سایز گن مردانه بسیار ساده است. برای این کار هانی وییِر دو روش پیشنهاد می کند.

روش نخست؛

در این روش لازم است تا به کمک متر، اندازه ی اندام خود را به دست بیاورید. برای این کار می بایست متر را دور سینه و سپس دور کمر و در آخر دور باسن بگیرید و شماره ی آن را یادداشت نمایید.

اندازه گیری دور سینه.  این عدد تنها در صورتی لازم است که بخواهید گن نیم تنه مردانه بخرید. در غیر اینصورت دانستن و به دست آوردن آن مهم نیست. برای اندازه گیری دور سینه، کافی است که متر را روی برجسته ترین قسمت سینه ها بیاندازید.

اندازه گیری دور کمر. برای اندازه گیری دور کمر، متر را در قسمت گودی کمر بیاندازید و شماره ی آن را یادداشت نمایید.
اندازه گیری دور باسن. برای اندازه گیری دور باسن، متر را روی برجسته ترین قسمت باسن بیاندازید.

حال با دانستن این شماره ها می توانید با کمک جدول زیر اندازه ی گن مناسب خود را پیدا کنید.

کامل ترین جدول تعیین سایز گن مردانه
کامل ترین جدول تعیین اندازه گن مردانه بر اساس اندازه بدن

توجه داشته باشید که اگر سایز اندام شما بین دو سایز باشد، باید بر اساس مدل گن سایز مناسب را انتخاب کرد. مثلا فرض می کنیم اندازه ی دور باسن شما حداکثر ۹۹ سانتی متر و اندازه ی دور کمر ۱۱۰ سانتی متر باشد. یعنی اینکه شما بین انتخاب گن سایز S و M دچار تردید شده اید. در این هنگام اگر مثلا قصد خرید گن پادار را دارید سایز دور باسن ( سایز  S) اهمیت بیشتری دارد. یعنی اینکه گن سایز S برای شما بهترین گزینه است. همچنین در صورتی که قصد خرید گن رکابی یا شکم بند دارید، انتخاب گن بر اساس اندازه ی دور کمر مهم تر می باشد. یعنی در این هنگام سایز M بهترین انتخاب می شود.

اگر دسترسی به متر نداشته باشیم چگونه سایز مناسب گن مردانه را پیدا کنیم؟

اگر به متر دسترسی ندارید یا می خواهید که با دقت و وسواس بیشتری گن مورد نیاز خود را انتخاب کنید، روش ساده تری نیز وجود دارد.

در این روش کافی است که شما اندازه ی دقیق وزن و همچنین بلندی قد خودتان را بدانید. در این صورت می توانید با کمک جدول بالا مناسب ترین سایز گن مردانه را پیدا کنید. توجه داشته باشید که این روش انتخاب گن، تنها مناسب و ویژه ی آقایان می باشد.

روش نگهداری از انواع گن

بطور کلی گن، از پارچه های مرغوب کشی و الیاف آنتی باکتریال بهداشتی تهیه و تولید می شود. به همین علت جز لباس های حساس نسبت به شستشو می باشد.
برای شستشوی گن های لاغری، پیشنهاد می کنیم که تمام انواع گن را با دست بشویید! و از انداختن آن ها درون ماشین لباسشویی جدا خودداری کنید. همچنین بعد از شستن، اجازه بدهید که گن به صورت طبیعی در زیر نور خورشید خشک شود. برای زودتر خشک شدن گن های لاغری، از چلاندن آن ها و گرفتن آب اضافیشان پرهیز کنید. چون با اینکار به الیاف گن آسیب جدی می زنید و عمر آن را کوتاه تر می کنید! برای شستشوی گن حتما از آب سرد با دمای حداکثر 40 درجه سلسیوس استفاده کنید.
همچنین توجه کنید که گن ها نیازی به اتو کشی ندارند. چون ممکن است در اثر حرارت اتو یا بخاری و شوفاژ، فرم و خاصیت خود را از دست بدهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
error: Content is protected !!